Gizlilik İlkeleri

 

 

Gizlilik İlkesi


Gizlilik İlkesiUludağ Ofis Kırtasiye üzerinden yapacağınız her tip alışveriş gizlilik prensibi altında gerçekleşmekte ve dünyanın en gelişmiş güvenlik teknolojisi olan Rapid SSL (Secure Socket Layer) sistemleri tarafından korunmaktadır (tüm önemli veriler SSL 3.0 ve 128 bit şifreleme ile koruma altına alınmaktadır).
Uludağ Ofis Kırtasiye mail order sistemi ile calismakta ve ödemelerinizde kullandığınız kredi kartlarını yüksek teknoloji ile güvence altına almaktadır.
Sitede visa ve master kartlar geçerlidir. American Express kartları sitede henüz işlememektedir.
Garanti Bonus, YKB Worldcard, Card Finans, İş Bankası Maximum, HSBC Advantage kartlarına değişik vade seçenekleri mümkündür.
Kartınız çalınır veya kaybolursa lütfen ivedi şekilde bankanıza başvurunuz. Çalıntı kartlarla yapılan alışverişlerden uludagkirtasiye sorumlu tutulamaz.

Sitemizde alışveriş yaptıktan sonra kredi kartınızda sipariş haricinde ve bilginiz dışında her hangi bir hareket gözlediyseniz lütfen hemen uludağ ofis kırtasiye müşteri temsilcinizi arayarak durumu bildiriniz.

ÖZEL BİLGİLERİNİZ KORUMA ALTINDADIR

Uludağ Ofis Kırtasiye alışveriş sitesinden vereceğiniz sipariş sırasında alınan şahsi bilgileriniz gizlilik prensibi altında saklanmaktadır. Hiç bir şahsi bilginiz yetkili kurumlar tarafından incelenmek amacıyla talep edilmediği sürece üçüncü şahıslara açılmayacaktır.

Uludağ Ofis Kırtasiye  demografik bilgilerinizi kimliğinizi açıklamadan kullanabilir. Sitenin çekilişlerine, yarışmalarına, promosyonlarına ve/veya promosyonel bilgi veya ürün güncelleme isteklerine katıldığınız takdirde Uludağ Ofis Kırtasiye bilgilerinizi pazarlama ve promosyon amaçlı da kullanabilir.

Bu siteyi kulanarak veya başka bir yollaUludağ Ofis Kırtasiye'ye yollanan tüm kullanıcı yorumları, fikirler, geri dönüşler, posta kartları ve diğer gönderiler Uludağ Ofis Kırtasiye mülkiyetindedir. Böyle bir durumda Uludağ Ofis Kırtasiye bu yorumları ticari veya ticari olmayan bir amaçla kullanabilir. Uludağ Ofis Kırtasiye bu yorumları gizli tutmak, yorum için her hangi bir tazminat ödeme veya yorum yapan kullanıcıya cevap vermek zorunluluğunda değildir.

Online Alışverişlerde Dikkat Edilmesi Gereken Konular:

Kullanıcıların kredi kartı bilgileri, çoğu zaman internet üzerinden yapılan alışverişlerde değil fiziki ortamlarda çalınmaktadır. Bu nedenle kredi kartınızı günlük hayatta kullanırken dikkatli olun. Ay sonu gelen ekstre bilgilerini dikkatli kontrol edin ve size birşey ifade etmeyen alışverişler için firmalarla irtibata geçin.
İnternetten alışveriş yaparken tanıdığınız, bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan siteleri tercih edin. Internet sitesinde firmanın açık adresinin ve telefonun yer almasına dikkat edin. Bilmediğiniz bir firmadan alışveriş yapacaksanız alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız mağazanın bütün telefon / adres bilgilerini not edin. Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefon ederek teyid edin..